Ogłoszenie

WWENEWS.PL - LIVE
HOT NEWS: CM Punk w grze, 2 rywalizacje w trybie Showcase. | Otwarcie forum! | News News news news enws |
Witamy na forum!


Zamów przedpremierowo WWE 2K15 na Muve.pl:


WWE 2k15 (PS3) - 224.99zł - Muve.pl WWE 2k15 (X360) - 224.99zł - Muve.pl WWE 2k15 (PS4) - 259.99zł - Muve.pl WWE 2k15 (XOne) - 259.99zł - Muve.pl WWE 2k15 (PS4) Hulkamania Edition - 429.99zł - Muve.pl WWE 2k15 (XOne) Hulkamania Edition - 429.99zł - Muve.pl
Cena PS3 XBOX 360 Cena PS4 XBOX ONE Cena kolekcjonerki PS4 XBOX ONE



REKLAMA

Undisputed.pun.pl - Forum o grach WWE! Undisputed.pun.pl - Forum o grach WWE! Undisputed.pun.pl - Forum o grach WWE!



#1 2014-08-10 18:18:13

MamaAndrzeja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 22
Punktów :   

MamaAndrzeja Wita i Pozdrawia :D

Dziendobrywieczor !
A wiec ... (moja polonistka zawsze sie denerwowala gdy zaczynalem poczatek mojej wypowiedzi od ,, A wiec " i tak jakos zostalo mi do dzisiaj i dalej denerwuje tym niektorych ludzi )
Mam na imie Pawel
Mam 16 lat (5 styczen 1998)
Syn Janusza i Agnieszki
Mieszkam w Szkocji
Miasto Coatbridge
w bractwie Lanarkshire
Moja przygode z Wrestlingiem rozpoczalem bardzo dawno nawet nie majac o tym pojecia (ale jak to ;o ? )
Mianowicie strasznie lubilem ogladac kreskowki i jedna z moich ulubionych bylo ,, Mucha Lucha" (mucia lucia) na CartoonNetwork (dla osob ktore nie wiedza co to jest juz tlumacze) Byla to bajka w ktorej glownym rozwiazywaniem konfliktow i tak dalej byl wrestling , byla tam szkola wrestlingu i wszyscy ludzie chodzili w maskach luchadore (moim ulubiencem do dzis jest groszek <3 ) Jednak wtedy jeszcze nie wiedzialem co to jest i ,ze bd to moja przyszla pasja!

No Dobra ale jak sie dowiedziales w koncu co to jest wrestling ? Pawnego razu szedlem sobie do szkoly ze znajomymi kiedy o nagle zaczeli oni gadac o tym z,e ktos kogos wy***** przez okno i tak dalej i tak dalej , z ciekawosci zapytalem o co chodzi ze zdziwieniem
Cos sie stalo ? O czym gadacie ?
A nie nic to taki sport ...
(w glowie mialem tylko ,, Jaki kur** sport w ktorym ludzie sie przez okna wywalaja o.O )
Sport ? Jaki sport ?
Nazywa sie wrestling
A gdzie to moge zobaczyc ?
w sobote i niedziele na Extreme Sport Chanel
ok musze to sprawdzic
Jak pomyslalem tak tez zrobilem ! Wlaczylem TV ogladam ogladam ogladam i mialem w glowie tylko WOW to jest niesamowite! byl to rok 2009 o ile sie nie myle i od tamtego momentu ogladam to nalogowo

Dobra starczy o tym jak zaczalem ...
Interesuje sie grami Komputerowymi
Nie lubie grac na konsolach ... (grafika mnie boli jak porownuje z moim komputerkiem <3)
Nienawidze pilki noznej -.-
Bardzo lubie grac i ogladac siatkowke
Gdy tylko mam okazje lubie sie przebierac w rozne dziwne stroje zakladac maski i malowac sobie ryj farbami xd
Slucham glownie Rocka ale nie tylko , jestem otwarty na wszystkie gatunki
Prowadze kanal na yt :
https://www.youtube.com/channel/UCRnoA7 … g/featured
Chodze na silownie (strasznie to lubie ale jestem leniem i nie chce mi sie isc teraz zapisac po kilkumiesiecznej przerwie -.-)
Trenuje w PBW Wrestling Academy w Aidrie (czasami bywam na ich pokazach i musze przyznac ,ze idziem im niezle wychodzi
W polsce bd dopiero w Grudniu po raz pierwszy od 3 lat...
I mam nadzieje ,ze spotkam to sporo ciekawych osob
(jezeli sa jakies bledy ortograficzne nie zabijajcie mnie ;x polski uzywam tylko do pisania ze znajomymi i zaden nauczyciel mnie nie poprawia + mam lekkie problemy z myleniem liter i liczb ...)
Pozdrawiam wszystkich ktorzy dotrwali do konca  !

Offline

 

#2 2014-08-10 18:41:13

 Miczux

Użytkownik

Skąd: Internet
Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiony Wrestler/Diva: Ja sam

Re: MamaAndrzeja Wita i Pozdrawia :D

Za dużo, nie czytam, ale witam


http://i.imgur.com/wnVjbzR.gif

Offline

 

#3 2014-08-10 19:04:55

 #ZigMan

Sprawiedliwy.

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 17
Punktów :   
Gamertag: HeelArt3x
Ulubiony Wrestler/Diva: Drew Galloway

Re: MamaAndrzeja Wita i Pozdrawia :D

Witam.

Offline

 

#4 2014-08-11 10:33:27

 krzysiekgt

Administrator

11323768
Skąd: K-K
Zarejestrowany: 2014-08-06
Posty: 33
Punktów :   
Gamertag: krzysiekCM44
Ulubiony Wrestler/Diva: Chris Jericho
WWW

Re: MamaAndrzeja Wita i Pozdrawia :D

Witaj na forum!

Offline

 
Undisputed.pun.pl © 2014
stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierwszae.pun.pl www.motoskutery.pun.pl www.clancrolikow.pun.pl www.czatpsotnik.pun.pl www.nzrz.pun.pl